Yeni Darbe mi Geliyor

sosyal medya kapandı darbeni olutoe

Bilindiği üzere artık genel olarak sosyal medya etkinliği hat saflara ulaşması ve etkinliği yayın organları olan tv ve gazetelerin önüne geçmesi
ve önüne geçmenin mümkün olmadığı çağdayız. Bu sebebten dolayı ülkede olan herhangi olay ve sorunda artık sosyal medya ya engelleniyor yada aşırı derecede yavaşlatılıyor. Artık insan facebook ve youtube gibi sitelere giremeyince arkadaş ülkede ne oluyor diye merak ediyor haberlere bakma ihtiyacı duyuyor.
Hele ki bir fırmada ağ ve sistem yöneticisi konumunda iseniz kullanıcıların şikayetlerini tahmin edebilirsiniz. Youtube girmiyorsa facebook gibi sosyal ağlara giremiyorsa abi sistem çalışmıyordur internet yoktur olay bitmiştir 🙂 Ne kadar anlatsanda bu tur ağ aptal client konumundaki kişilere boştur.
Bu gece itibari ile yine öyle bir durum söz konusu youtube, facebook gibi sitelere giriş sorunu yaşanmakta duruma istinaden kontrol ettiğimde sadece Gazi antepte bir düğün patlaması olduğu ve 8 ölü 60 yaralı olduğu haberi üst sırada çıkmakta idi. Bakalım bu sekteye uyratmanın arkadasında bakalım ne çıkacak.
Umarım darbe vb sıkıntılı durumlar çıkmaz.

Bir cevap yazın