2015 Bayram Geliyor.

Bayrama saatler kaldı  ama nedense içimde  bir gram heyacan yada sevinç yok  yalanda olsa gülme derdinde  abur cupur işlerle zaman  öldürmekle  meşgulum nedense.
Belkide   face  yada msn  ve telefonda herkese  gelemiyeceğimi söylemem  vede  aldığım tepkidendir diyecem  fakat  hiç biri  o kadar takmadım ama sadece birisinin gelmiyecekmisin demesi  resmen  koydu be  arkadaş.

Yapacak  bişi yok anlaşılan bu bayramd  gayet monoton ve sıkıcı  gececek sanırsam  ama  bi filli  boya alıp bayrama renk  katmakta  elimde olan bişi  etrafıam bakıyorum s. et demekten baska bişi gelmiyor aklımdan .
Her yerde olduğu gibi  yinede  etrafımda  sadece  demiyorum ama  genel  olarak kendini  düşünen   ve bi o kadarda  kendini zeki olduğunu  düşünen  fakat  malın önde  gideni olduğunu farkedemeyen o kadar insan var ki iki gram menfaat için  kendilerini bile satabilecek  konumda  insanlar. Ne diyelim  Allah  en kısa zamanda  beleşe  kendi  kendilerini satmayı nasip eylesin diyerekten.

Tüm islam Aleminin  Kurban Bayramını Kutlar   hayırlı ve  bol neşeli  bir kutbana bayramınızı  geçirmenizi dilekten öte bir şey yapayarak noktayı koayarım.

Bir cevap yazın