DURUMSUZ OLUMSUZ

Aradan o kadar zaman geçmesine rağmen halen kendimi torparlayabilmiş durumda değilim açıkçası.
Mağlum bizim sektörde çalışanların genel bir sorunu vardır. Aptal Clientleri.
Aptal Clientlerin bu kadar aptallaşabilmesi aklımın aldığı bir şey değil nedense.
Sonuç olarak insan olarak gördüğümüz  aptal clientler  açıkçası  insnanın  aptallaşma yönünde  doruk noktasına  ulaştığı mahluklar olarak görmekte her hangi bir  sıkıntı göremiyorum.
İnsanların teknoloji karşısında bu kadar aptal olabilmeleri fakat  bi bok bilmedikleri  halde  fazla şey istemeye   kalkmaları  açıkçası aptallıklarının katlanarak artığı bir durumdan  başka bir şey olamaz.
Aptalları  Ne Kadar  Eğitirsen Eğit Yine Aptaldır. 

Evet  genel  olarak  üniversitelerin belirli  bölümlerinden  mezun  oldukları  görülmekte fakat merak etmekte den duramıyorum. Bu aptallıklarıyla nasıl mezun oldukları  kaç tane  torpil maytap  kullandıklarını merak etmeden de  duramıyorum açıkçası .
Belkide başka   şeyler vardır  :XD  Tabi  burası  Türkiye olduğu için her şey olabilir. Her ne olay olursa olsun bu aptalların  bu kadar giderek çoğalması ve bir bok bilmemesi ve sonunda kendilerini bir  bokmuş gibi görmesi açıkçası  eğitim sisteminin ve  bu eğitim sistemi çarkını işleten eğitmenlerin en büyük suçlarından bir tanesidir.

Onca yaşanan olayların ardından  hala sıkıntı olaylar  devam etmekte. Aynı şekilde   her gün görülen saçma sapan rüyalar ve gerçekleşme payının yüksek olmasıda başka  bir durumdur.
Her Geçen Gün Daha Çok İstiyorum ……

Yalan söylemeye gerek  yok artık hayattan ve insanlardan gereğinden fazla  iğrendim.  Her ne kadar mesleğim gereği  olasılık hesaplıyor  olsam da  artık  hangi insnacıktan  ne  gibi saçma sapan bir mallık geleceğini hesaplamaktan  sıkıldım ve her geçen gün daha bu tur olaylardan iğrenmeye devam ediyorum. Belki de  ölmek çözümdür  bu tur olaylardan kurtulmak  için . Ama bilmiyorum sonrasında ne ile  neler  ile karşılaşırım . Fakat şu aralar çok ama çok cazip geliyor.
Ne kadar  yalanda  gülsem….

Bir cevap yazın